Spuštění nových webových stránek obce

Nové webové stránky obce, budou přehlednější a uživatelsky přívětivější. Věříme, že zde naleznete všechny důležité a potřebné informace.

 

Vážení občané a návštěvníci obecních webových stránek

www.streliceubrna.cz

 

O víkendu 16.–17. 3. 2024 došlo k přenosu dat na nově vytvořené webové stránky pod stejným doménovým jménem. Proto, prosím, omluvte případnou dočasnou nefunkčnost systému. Na nových stránkách usilovně pracujeme a jsme si vědomi některých nedostatků, které průběžně řešíme. Pokud narazíte na zásadní problém, budeme rádi za informaci na email:

web [at] streliceubrna [dot] cz (web[at]streliceubrna[dot]cz)

Na uvedený email se dále můžete obracet pro uveřejnění informací na nových webových stránkách, na facebooku obce a instagramu obce.

Děkujeme za trpělivost.

Obec Střelice

Fotogalerie