Pokračování čipování nádob na směsný odpad proběhne ve středu 19. 11. 2025 v ulicích Nádražní a Jar. Svobody - nádoby je nutno označit číslem popisným.
Dále bude probíhat kontrola funkčnosti čipů v celé obci.
Prosíme všechny občany, aby nechali nádoby na směsný komunální odpad v den svozu vystavené od rána do 16.00 hodin.
Děkujeme za spolupráci.
Obec Střelice
