Říjnový víkend bude patřit Partnerství mezi městy.

První říjnový víkend (4.-6. 10.) bychom měli přivítat skupiny dětí s doprovodem z italského Assaga a francouzského Nozay v rámci Partnerství mezi městy.

Ač všichni vyhlížejí prázdniny, je třeba se naladit i dál.

První říjnový víkend (4.-6. 10.) bychom měli přivítat skupiny dětí s doprovodem z italského Assaga a francouzského Nozay v rámci Partnerství mezi městy, které dosahuje již téměř 15leté tradice. Podle sjednaných a dlouhodobě zavedených pravidel by každá skupina mohla mít 20 členů-dětí ve věku 10-16 let + dospělých v roli delegace a doprovodu. Jaký bude jejich skutečný počet, to se pravděpodobně dozvíme až těsně před příjezdem, nicméně počítat s jejich ubytováním v rodinách musíme.

Počítáme s nabídkou ubytování od rodin, jejichž děti se již v minulosti zúčastnily „výměnného pobytu“, ale rádi bychom, aby se zapojily další děti, potažmo rodiny, navázaly nová přátelství, “promrskaly“ angličtinu, když nezazáří s italštinou či francouzštinou, a připravily se tak příští rok na výjezd do francouzského Nozay.

Kdo by měl zájem zapojit se do organizace tohoto setkání, ať již poskytnutím ubytování a služeb v plánovaném víkendu, nebo s přípravou setkání či společných aktivit, napište, prosím, na adresu: z [dot] m [dot] hlousek [at] volny [dot] cz

Za celý výbor Partnerství - Zuzana Hloušková

Fotogalerie